Şartlar & Koşullar

GARANTİ KOŞULLARI 

Satın aldığınız ve Kurulumunu Yaptırdığınız Tüm ürünlerimiz sipariş bilgileri isim, soyisim, adres bilgisi ve iletişim numarası ile firma datasına tarihleri ile kayıt edilmektedir ve Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Dış cephe kameraları için 4 mevsime dayanıklı su geçirmez garantisi geçerlidir. ancak iç cephe kamera dış ortamda kullanılması sonucunda sıvı teması alması gibi durumlarda garanti dışı kalmaktadır. Almış olduğunuz ürünün hatalı montajlanması bağlantılarının yanlış yapılması sonucu gerçekleşen arızalar firmamız sorumluluğunda değildir. Arızalanmış olan ürününüzü bize anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ulaştırabilirsiniz ürün elimize ulaştığı tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde Tespit yapılır. Kullanıcı hatası olmaması durumunda onarımı yapılır veya Yeni ürün gönderilir.  Ürünü almış olduğunuz tarihten itibaren  15 Gün içerisinde arızalanması durumunda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. 15 Gün Sonrasında 2 yıl garanti süresi boyunca Ürünü firmamıza ulaştırmak kullanıcının sorumluluğundadır kargo ödemeleri kullanıcıya aittir. Montaj dahil aldığınız hizmetlerde arızalanan ürünlerin değişimi montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 


HAVALELİ ÖDEMELERDE %5 İSKONTO

Hava ile gerçekleştirilen ödemeler de %5 iskonto geçerlidir.


KURULUM HİZMETİ

İstanbul sınırları içerisinde kurulum hizmet veriyoruz kurulum ücreti kamera başı 70 tl dir tüm paketlerimizde 100 metre kablo bulunmaktadır kablo metrajı geçildiğinde işçilik dahil olmak üzere metre başı 3 tl kablo mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Ekstra ücret farkı ile gebze ve silivri bölgelerine de kurulum hizmeti vermekteyiz.


UZAKTAN DESTEK

Barkod sistemi ve Güvenlik kamerası sistemleri ile ilgili yazılımsal ve bağlantı ile ilgili problemlerde uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak çözüm sağlıyoruz.